top of page
Magda_Portret_10.23.JPG

Mano Kede to...

firma projektująca piękne i funkcjonalne wnętrza.

Została założona w 2013 r. przez Magdalenę Jarkowiec, która ukończyła projektowanie wnętrz w School of Visual Arts w Nowym Jorku.

Tam też przez lata zdobywała swoje doświadczenie projektowe, z którego teraz korzysta tworząc ze swoimi współpracownikami wyjątkowe wnętrza w Polsce.

Oferujemy pełny zakres usług projektowych. Specjalizujemy się w wysokiej jakości wzornictwie mieszkaniowych i małych przestrzeniach publicznych.

Nadzorujemy i zarządzamy całym procesem projektowania, wykonując plany poszczególnych pomieszczeń, dobór mebli i dekoracji oraz wszelkiego wyposażenia. Czuwamy nad montażem, wykończeniem i stylizacją, tak aby wszystko działało idealnie i stworzyło oczekiwany efekt końcowy.

Naszą misją jest tworzenie wnętrz, które są ponadczasowe, oryginalne i funkcjonalne.
Słuchamy z uwagą potrzeb naszych klientów.

W Mano Kede z szczególnym zamiłowaniem zajmujemy się tworzeniem mebli do nowych przestrzeni.

W naszym przypadku największą pasją są fotele. Ratujemy te stare, z którymi klienci nie potrafią się rozstać, jak i tworzymy zupełnie nowe, inspirowane tym co nas w świecie designu najbardziej urzeka. Doskonale pracuje się nam się nad niestandartowymi projektami mebli.

Dbamy o szczegóły, fakturę, kolor i perfekcyjne wykończenie. Korzystamy z najlepszej jakości tkanin,

które często sprowadzamy z Ameryki Północnej i Południowej.

Klienci doceniają w nas dbałość o szczegóły, entuzjastyczne podejście do projektu, umiejętność przełożenia stylu życia i preferencji klienta na inspirujące i funkcjonalne przestrzenie.

bottom of page